Yapı Kimyasalları

Bina ve inşaat yapımında kullanılan yardımcı malzemelerin başında gelen yapı kimyasalları, geçmiş dönemlerde inşaat sektöründe kullanılan yapıştırıcıların yerine yoğun bir ilgi görerek kullanılmaya başlanmıştır. Öyle ki inşaat sektöründe doğaya zarar vemeyen ürünlerin olması dünyanın yaşanabilir bir hale gelmesi için büyük bir önem taşır.

Uzun yıllardır inşaat yapı sektöründe hizmet veren firmamız, küresel ısınma ve kuraklık tehditlerini en aza indirine yapı kimyasal maddelerinin temini için de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyor. Yapı kimyasalları, kullanılan makine ve içeriğinde ki madde gereğince birbirlerinden farklılık gösterirler.

Yapı Kimyasalları Çeşitleri

İnşaat yapı malzemleri sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürünlerde olduğu gibi yapı kimyasalları çeitliliğinde de öncü firma olmanın gurunu yaşıyor. Doğa dostu olan firmamız, ürün çeşitliliğinin yanı sıra tüm ürünlerde de önceliği insan sağlığı olarak büyük bir özen göstermiştir.

Yapı kimyasalları kullanıldıkları alanlar ve üretim malzemlerine göre yapıştırma ve derz dolgu malzemeleri, grout ve tamir harçları, restorasyon ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, su yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, beton katkı ürünleri ve yapısal güçlendirme ürünleri olarak farklı kategorilere ayrılmıştır.

Siz değerli müşterilerimizin sağlığını koruyor, çevreye zararsız ürünler üreterek doğayı daha yaşanabilir hale gelmesine katkı sağlıyoruz. Bu kapsamda; yapı kimyasalları ürünlerimiz hakkında detaylı ilgi için bizlere dilediğiniz her saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yapı Kimyasalları Hammaddeleri

Yapı kimyasal maddeleri ürünleri kullanıldıkları ürün ve içersinde bulunan maddelerden dolayı farklılık gösterirler. Yapı kimyasalları maddelerinden verim alabilmek için uygun ortamlara uygun ürünlerin kullanımına dikkat edilmelidir. Buna bağlı olarak yapı kimyasalları maddesinde kullanılan hammaddeler metil selüloz, toz polimer, nişasta eteri, sitrik asit, kys ajan, kalsiyum formiat, kalsiyum streat, çinko streat olarak bilinir.

Yapı kimyasalları hammaddeleri ortak özellikleri insan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı söz konusu olmamasıdır. Yapı kimyasal maddeleri arasında su ve ısı yalıtımında oldukça iyi etkiler gösteren sıva, montalam sıvası, su izolasyonu, mantoloma yapıştırıcı, kristalize su izolasyon malzemelerine de ulaşabilmek mümkün.

Teknolojinin gelişimi ile birlikte çeşitli maddeler kullanılarak her geçen gün ürün çeşitliliğini artıran yapı kimyasalları, aynı zamana insan ve doğa sağlığı açısından herhangi bir zarar söz konusu olmadığından birçok kişi tarafından sıklıkla tercih nedeni olmuştur.

Hasat Yapı - Yapı Kimyasalları