Yapı Dekorasyon

Yapılarınızın iç ve dış cephelerinde, hem verimlilik sağlamak hem de estetiksellik kazanmak için geçmişten günümüze yapı dekorasyon işlemleri büyük ilgi görmektedir.

Yapı dekorasyon işlemlerinizde herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için uzman ekip kadromuz, yapılarınızda dekorasyonun tamamlanması için hesaplama ve teknik çizim çalışmalarınızı üstleniyor. Yapılarınızda, dekorasyon tamamlayıcısı olmak ve en iyisine sahip olmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yapı Dekorasyon Hizmetlerimiz

Yapı dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız, son teknoloji cihazlar ile sizlere vermiş olduğu hizmetlerimizde en iyisini yapmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz. İşletmenizin genel prensiplerini dikkate alarak ilerlemiş olduğumuz bu yolda yapı dekorasyon işlemlerinizde gerekli olan tüm araç, gereç ve ekipmanları eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz yapı dekorasyon işlemlerimizde işimizin risk faktörlerinin farkında olup, bu anlamda da işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma gibi detaylr önem veriyoruz.

Yapı dekorasyon işlemlerinizde firmamızdan destek almak istediğinizde iş organizasyonunuzun çözüme kavuşturulması, meslek hesaplarınızın yapılması, tekniki çizimlerin ortaya çıkması, maliyet hesaplamaları, proje detaylarının okunması, yapı dekorasyon için gerekli hazırlıkların yapılması ve boya, badana gibi işlemlerin en kısa sürede çözüme ulaştırılmasını sağlıyoruz. Ayrıca yapılarınız için belirlenen ölçülerin montajlama işlemleri de yapı dekorasyon firmamız tarafından yapılıyor.

Yapı İç Mekân Dekorasyon

Genel kapsamda; yapı dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yapılarınızda hem iç hem de dış dekorasyon fark etmeksizin sıra dışı tasarımları ile hizmet vermeye devam ediyor. Mekânlarınızın iç kısmında bulunan ahşap ya da metal yüzeyler fark etmeksizin tüm yapı dekorasyon işlemlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bu anlamda iç mekânlarınızda işlem yapılacak zeminin üst yüzeyinde kullanılması gereken boya, talebiniz doğrultusunda duvar kâğıdı kaplama ve var olan duvar kâğıdının bakımının yapılması, boya işlemlerinizin rulo ya da fırça yardımı ile yapılması, gerekli görüldüğü yerde iç mekan tasarımlarının onarılması gibi işlemlerin sorumluluğunu üstleniyoruz.

Ayrıca iç mekânlarınızda eskimiş boya veya yüzeylerin onarım işlemleri için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, onarım işlemlerinizde alçı levha ile bölme ve kaplama işlemlerinizi de dahil eder. Firmamız, yapı dekorasyon işlemleriniz için dilediğiniz her an ulaşım sağlayıp detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Hasat Yapı - Yapı Dekorasyon