Taahhüt İşleri

Son zamanlarda internet arama motorlarının başında yer alan taahhüt işleri, birçok inşaat yapı ve onarımına giren kişiler tarafından sıklıkla araştırılıyor. İnşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, taahhüt işlerinizde de yanınızda olmaya devam ediyor. Taahüt işleri, yapı fark etmeksizin inşaat yapmak isteyen gerçek ya da tüzel kişilerin adına inşaat yapım işlemlerinin firma tarafından üstlenilmesidir.

İnşaat yapı aşamanızda tüm sorumluluğu üstelenen firmamız, uzman ve alanında profesyonel olan kişiler ile vermiş işleri oldukları hizmetlerde sizin için en iyisini yapmaya devam ediyor. Bu anlamda taahhüt işleri için firmamızdan destek alarak projenizin hazırlanması, inşaat keşif bedelinin belirlenmesi, fiyanlandırma yönteminin tespiti, teklif alma yönteminin belirlenmesi ve inşaat projenizin ihaleye çıkmasını kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Taahhüt İşlerinde İzlenen Süreç

Firmamız, inşaat yapı taahhüt işleri sorunsuz bir şekilde çözüme ulaşması ve sizlerin de memnuniyetini kazanmak adına elinden gelenin fazlasını yapmaya devam ediyor. Bu anlamda kurmuş olduğumuz ekipler ve tecrübeli personellerimiz, taahhüt işlemlerinde izlediğimiz süreçler hakkında tarafınıza detaylı bilgi aktarımı yapacaktır.

Firmamız, taahhüt işlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için öncelikle inşaat projenizin hazırlanmasında sizlere destek çıkar. İnşaata ait olan projenin hazırlanması, alanında uzman olan personellerimiz tarafından en kısa süre içerisinde sunuma hazır hale getirilir.

Öyle ki yaptırmış olduğunuz inşaatın ihaleye çıkabilmesi için arsa teminin yapılması, hazır mülkiyet ve kamulaştırma işlemlerinin tamamlanması, imar izinlerinin alınması ve projenin hazır hale getirilmesi gereklidir. Tüm bunların yanı sıra taahhüt işleri kapsamında firmamızdan avan projeler, kesin projeler, uygulama projeleri, keşif bedelinin belirlenmesi gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

İnşaat Taahhüt Sözleşmemiz

İnşaat işlemlerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşmamak ve yapılarınızın yapım aşamasında güvenli hizmetler almak için firmamızı gönül rahatlığı tercih edebilirsiniz. İnşaat taahhüt işleri konusunda hizmet veren firmamızdan destek almaya karar verdiğinizde hem sizin hem de firmamızın herhangi bir mağduriyet ile karşılaşmaması için sözleşme imzalanır.

Sizler ile aramızda imzalamış olduğumuz sözleşme kapsamında inşaat maliyetlerinizin hesaplanmış tutarları, arsa sahibi ile yapılması gereken sözleşmelerin maddelemeleri gibi detaylar bilginize sunulur. Ayrıca firmamızın sizler için belirlemiş olduğu hizmet kalitesinin, hangi şartlar çerçevesinde geçerli olduğu da sizlere sunduğu sözleşme içerisinde mevcuttur. İnşaat taahhüt işleriniz için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hasat Yapı - Taahhüt İşleri