Müteahhitlik

İnşaat projelerinde oldukça büyük bir önem taşıyan müteahhit, inşaatlarınızın baştan sona tüm çalışmalarını kontrol altına alır. Firmamız, uzun yıllardır çeşitli inşaat yapılarında vermiş olduğu müteahhitlik hizmeti ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. İnşaatınızın yapımında çalışacak olan işçilerin alımları da firmamız uzman ekipleri tarafından işçi alımı yapılır. Ayrıca inşaatlarınızın denetim, planlama ve yürütülen projenin en iyi şekilde sonlandırılması için de elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Aynı zamanda; müteahhitlik hizmeti veren firmamızdan destek almaya karar verdiğinizde,inşaatınızın yapılacak olan sahanın belirlenmesi, inşaat ve çalışanlar için yeterli bütçenin oluşturulması, inşaat süreci için gerekli olan alımların yönetilmesi, fiyat tekliflerini belirlemek amacı ile makine, malzeme, işçilik ve diğer giderlerin planlamasını yapmak firmamız sorumluluğu altındadır.

Müteahhitlik Hizmetlerinin Avantajları

Uzun yıllardır müteahhitlik sektöründe hizmet veren firmamız, inşaatlarınız için birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Taşınmaz inşaatınızın yapımında herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamak için tercih edeceğiniz firmamız, inşaat şantiye alanında tüm yetki ve sorumluluğu almak için sizlerin de bilgisi dâhilinde olan sözleşme imzalar.

Firmamızdan alacağınız müteahhitlik hizmeti sayesinde mimar ya da mühendis diplomasına sahip olan kişilerin iş sahası içerisinde atamalarının yapılması, şantiye şefi olarak atanan kişinin çeşitli nedenlere bağlı olarak iş yerinden ayrılması ve bu üreçte yürütülmesi gereken hukuki süreç, inşaat içerisinde olması ihtimal olan kaza risklerini en aza indirmek ve şantiyenizde olması gereken güvenlik önlemlerinin alınması avantajlarını elde edebilirsiniz.

Müteahhitlik Hizmetlerinde Önemli Olan Nedir?

Firmamızdan alacağınız müteahhitlik hizmetlerinden verim almanız için en önemli detay, yapınızın kurulacağı arsanın konumu ve yüzeysel özellikleridir. Firmamız, yapınızın yapılacağı arsa ve bina sahipleri ile görüşme sağlayarak, inşaat projenizde verimliliği en üst safhaya çıkarır. Bu anlamda alacağınız müteahhitlik hizmetinde herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için sizlerin firmamızdan beklediği istekler ve öneriler büyük önem taşır.

Firmamız, sizlerin istek ve taleplerini dinleyerek sizlerin memnuniyetini kazanmak için kaliteli hizmetler sunar. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda pazarlama ve müşteri ilişkilerimizin en iyisi olması için çalışanlarımıza eğitim vermeye devam ediyoruz.

Vermiş olduğumuz müteahhitlik hizmet referanslarımız ile güveninizi kazanıyor, müteahhitlik firmaları arasında en iyisi olmaya devam ediyoruz. Yapılarınızda herhangi bir sorun ile karşılaşmamak ve uzun ömürlü kullanımlar sunmak için firmamızdan dilediğiniz her an destek alabilirsiniz. Firmamız, müteahhitlik hizmetleri fiyatları, yapılarınıza göre değişiklik gösterir.

Hasat Yapı - Müteahhitlik