Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı

Geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilen ve kısa süre içerisinde de oldukça yaygınlaşan kentsel dönüşüm, her geçen gün büyük bir hız kazanarak yaygınlaşmaya devam ediyor. Kentsel dönüşüm oldukça yaygın bir terim olsa da bazı kişiler kentsel dönüşüm ile ilgili bilgi sahibi olmak için konu ile alakalı detaylı araştırmalar içerisine giriyor.

Durumun böyle olması kentsel dönüşüm uzmanlığı yapan firmamızın, siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermek için öncü firma olarak karşınıza çıkıyor. Kentsel dönüşüm işlemlerinizde herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına firmamız, büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Kentsel Dönüşüm İşlemleri

Devletin yasal kanunlar gereğince çıkartmış olduğu ve depreme dayanıklı olması şatı getirdiği yapıalrın, kentsel dönüşüm ile yeniden yapılandırma kararı verildiği geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Belediyelerin bu anlamda çalışmalarını büyük bir tempo ile sürdürmesi, kentsel dönüşüm kapsamına giren projelein takibinin düzenli olarak yapılması gerektiğini gösterir. Bu neden ile kentsel dönüşüm projelerinde herhangi bir olumsuzluk yaşamamak adına kentsel dönüşüm uzmanlığı hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak yaşanması olası olan herhangi bir doğal afet durumunda can ve mal kaybını en aza indirir. Kentsel dönüşüm işlemlerinizde sizlere en iyi hizmetleri veren firmamız, öncelikli olarak yapılarınızın riskli olup olmadığına karar verilmesinde yardımcı olur.

Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Hizmet Avantajları

Yapılarınızın dönüşüm aşamalarında destek almış olduğunuz kentsel dönüşüm uzmanlarımız, yapıalrınız için planlanan ve uygulanan tüm aşamalarda yanınızda olacaktır. Sürecin baştan sona ne yapılması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar dosya eden firmamız, yapılarınızda deprem testi alınmasını sağlayarak binanın sağlam olup olmadığını tespit eder.

Ayrıca yapılarınıza deprem testi almanızın ardından hazırlamanız gereken dilekçede firma uzman ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanır. Binalarınızın daha konforlu ve dayanıklı olabilmesi için mutlaka kentsel dönüşüm uzmanlarımızdan destek almalısınız. Bunun yanında; kentsel dönüşüm uzmanlığı alanında güvenli hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, yapılarınızın inşaatı devam ederken herhangi bir sorun çıkmaması için gerekli olan sözleşmeleri hazırlar. Tüm bunların yanı sıra firmamız, yapının tamamlanmasının ardından size verilecek olan tapu ve diğer belgelerin hazırlanma aşamasında da yardımcı olur. Kentsel dönüşüm işlemlerinize en iyi hizmet ve kalite için firmamıza dilediğiniz her an ulaşabilir, dilerseniz de uzman personellerimiz ile görüşme sağlamak için randevu oluşturabilirsiniz.

Hasat Yapı - Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı