Elektrik Tesisat

Yaşam alanlarında kullanılan birçok elektrikli eşyanın işlevini yürütebilmesi için elektrik tesisat sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışması gereklidir. Elektrik tesisat işlemleri dışarıdan bakıldığında ne kadar kolay görünmüş olsa da kurulum ve montajının mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir.

Uzun yıllardır bu sektör üzerinde hizmet veren firmamız, elektrik tesisatınız için firma arayışına girdiğinizde en iyisi olarak karşınıza çıkıyor. Öyleki elektrik tesisat kurulumlarınızda kabloların genişliği, yüksekliği, kabloların geçeceği noktalar belirli projeler kapsamında yerleştirilir. Elektrik tesisat işlemlerinizde alanında uzman kişilerden sorunsuz hizmet almak için bizlere dilediğiniz her an ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elektrik Tesisatı Elemanları

Elektrik tesisat elemanlarının kurulum ve montajında herhangi bir tehlike ile karşılaşılmaması için azami dikkat gösterilmesi gereklidir. Bu kapsamda; elektrik tesisat sisteminde, elektriğin doğru ve güvenilir bir şekilde aktarımının sağlanması için birçok malzemeye ihtiyaç duyulur. Firmamız, elektrik tesisat kurulumlarınızı alanında uzman kişiler tarafından sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırıyor. Yapılarınızın yönetmelik kurallarını dikkate alarak yapmış olduğumuz işlemlerde, iletken, boru, kablo, buat, kroşe ve prizlerinizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Elektrik tesisat bağlantılarınızın kontrolleri ekiplerimiz tarafından yapılıp, sağlığınızı koruma altına almak için elektrik tesisatlarınızı zemine değil sütün ya da bürotik blok içerisinde yerleştirmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca montaj işlemleri sırasında kanalların genişleme olasılığının yüksek olduğunun farkında olup, işlemlerinizde hassasiyetli davranmaya özen gösteriyoruz.

Elektrik Tesisat Çeşitleri

Elektrik tesisatlarınızın kullanım alanına göre değişen malzemelerinizin yanı sıra kullanım alanına göre kurulma şekilleri de farklılık gösterir. Elektrik tesisat çeşitleri sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki farklı gruplarda incelenir. İnsan sağlığı açısından daha yararlı olan ve sıvanın alt kısmına yapılan tesisatlara sıva altı tesisatları, sıva yüzeyine yapılan tesisat sistemine ise sıva üstü tesisatlar ismi verilir.

Yaşam alanlarında ve iş yerlerinde genellikle sıva altı tesisatlar tercih edilerek, hem sağlık güven altına alınır hem de estetiksellik bakımından daha hoş görünümler sağlanır.

Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren elektrik enerjisinin prizlere dağılımı, elektrik tesisatı içerisinde bulunan priz, iletken, sigorta gibi elektrik tesisat malzemeleri aracılığı ile gerçekleştirilir. sıva altı tesisat kurulumlarında, elektrik tesisat donamının dışarıdan görülebilmesi mümkün değildir. Firmamız, he iki tesisat kurulumunda da sizlere en iyi hizmetleri verir. Firmamızdan dilediğiniz her an bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Hasat Yapı - Elektrik Tesisat