Boya

Yaşam alanlarınızda veya iş yerlerinizde dekorasyonun en önemli parçası olan boya, bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştirmek için en ideal seçimlerin başında gelir. Öyleki bulunduğumuz ortamların estetiksel anlamda güzel bir görüntüye kavuşması ve içerisinde bulunan eşyalar ile uyum sağlaması için boya olmaz olmazlar arasında yer alır.

Boya seçimleri kişilerin zevk, tercih ve uyum takıntılarına göre değişmekte olup, boya seçimlerinde tercih edilen firma ve firmanın temin ettiği boya kalitesi de gözden kaçırılmamalıdır. Uzun yıllardır bu sektör üzerinde hizmet veren firmamız, boya alımlarınızda da sizlere en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile vermiş olduğumuz hizmetlerde öncü firma olmanın gururunu yaşıyor, siz değerli müşterilerimize yenilikçi renklerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Boya Seçimine Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz görünümü elde edebilmek için boya seçimlerinde bilmeniz gereken birçok detayın olduğunu unutmamalısınız. Boya seçmi yaparken önceliği içerisinde bulunan eşyaya uyumu ya da isteklerinizi ön planda tutmuş olsanız da alacağınız boyanın telniki özelliklerine de mutlaka göz atmalısınız. Bu anlamda boya seçiminde silinme, parlaklık, matlık, renk, koku, boyanın kullanım sonrasında kuruma süresi, metraj ve maliyet gibi detaylar dikkate alınır.

Ayrıca seçmiş olduğunuz boyanın duvarınızın yüzeyine uyum sağlayıp sağlamadığı hakkında detaylı bilgiyi firmamız uzman personellerinden öğrenebilirsiniz. Boyalar çok çeşitli üretildiklerinden, çok beğendiğiniz ve sevdiğiniz bir boyanın duvarınız ile zaman zaman uyum sağlayamayacağınızı bilmelisiniz.

Tüm bunların doğrultusunda boya sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamızın tecrübesine dayanarak sıvalı eski boyalı yüzeylerde mat boyalar seçmenizi, duvarın yüzeyinde rahatsız edici kalıntıların olması durumunda da parlak boyalar tercih etmenizi öneriyoruz.

Boya Nasıl Kullanılır?

Yaşam alanlarınızın veya iş yerlerinizin eskimiş boyalarını düzenlemek ya da renk değişikliğine gitmek istediğinizde, boya seçimin yanı sıra boyanın en doğru şekilde nasıl uygulanacağı konusunda da bilgi sahibi olmanız sizin için avantaj olacaktır. Genel anlamda boya işlemleri yapılırken ortamın ortalama 25 derece ve 50 bağıl nem oranına sahip olmasını öneriyoruz.

Boya işleminin tamamlanması ile birlikte kuruma işleminin çözümlenmesi için havaşartları büyük önem taşır. Bulunduğunuz ortamlarda değişikliğe gitmeniz için ihtiyacınız olan tüm boya çeşitlerirne ve boyalar hakkında tekniki bilgiler için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hasat Yapı - Boya